Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Hyundai i20 1.2

Re: Hyundai i20 1.2

Δημοσίευσηαπό mindimkat » Παρ 09 Οκτ, 2020 20:07

Εγώ παντός ΕΊΜΑΙ απόλυτα ικανοποιημένος. Μπορώ να πω ότι δουλεύει καλύτερα και από την βενζίνη. ΤΑ μοτέρ της HYUNDAI ΕΊΝΑΙ απλά και ανθεκτικα. Πιστεύω ότι παίζει μεγάλο ρόλο ΤΟ σύστημα και ο εγκατάστατης.Ενημερωσου ΜΈΣΑ από το forum.
mindimkat
 
Δημοσιευσεις: 3
Εγγραφή: Τρί 13 Αύγ, 2013 16:22

Re: Hyundai i20 1.2

Δημοσίευσηαπό kos25k » Σάβ 07 Νοέμ, 2020 21:12

mindimkat έγραψε:Εγώ παντός ΕΊΜΑΙ απόλυτα ικανοποιημένος. Μπορώ να πω ότι δουλεύει καλύτερα και από την βενζίνη. ΤΑ μοτέρ της HYUNDAI ΕΊΝΑΙ απλά και ανθεκτικα. Πιστεύω ότι παίζει μεγάλο ρόλο ΤΟ σύστημα και ο εγκατάστατης.Ενημερωσου ΜΈΣΑ από το forum.
Ευχαριστώ Φιλαράκι.Πιο συγκεκριμένα που να ψαξω;Πηρα τον υγραυερα μου και ειναι καθετος στο lanvirenzo evo.Αλλος ειπε δεν ενδυκνειται το μοτέρ έχω μπερδευτεί..
kos25k
 
Δημοσιευσεις: 60
Εγγραφή: Σάβ 22 Σεπ, 2012 09:02

Re: Hyundai i20 1.2

Δημοσίευσηαπό meletis » Σάβ 07 Νοέμ, 2020 21:21

kos25k έγραψε:
mindimkat έγραψε:Εγώ παντός ΕΊΜΑΙ απόλυτα ικανοποιημένος. Μπορώ να πω ότι δουλεύει καλύτερα και από την βενζίνη. ΤΑ μοτέρ της HYUNDAI ΕΊΝΑΙ απλά και ανθεκτικα. Πιστεύω ότι παίζει μεγάλο ρόλο ΤΟ σύστημα και ο εγκατάστατης.Ενημερωσου ΜΈΣΑ από το forum.
Ευχαριστώ Φιλαράκι.Πιο συγκεκριμένα που να ψαξω;Πηρα τον υγραυερα μου και ειναι καθετος στο lanvirenzo evo.Αλλος ειπε δεν ενδυκνειται το μοτέρ έχω μπερδευτεί..
Οποιαδήποτε μετατροπή πέρα των εργοστασιακών προδιαγραφών έχει και το ρίσκο.
Πάντως υπάρχουν κάτοχοι με μετατροπές εδώ σε ίδια μάρκα , με πολλά χιλιόμετρα εάν ψάξεις έχουν γράψει.
Πλεον όλα τα συστήματα έχουν αναβαθμιστεί.
Αναλόγως πόσα χρήματα θες να δώσεις θα δεις και το σύστημα που θες .

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Opel Corsa C 1,2 - EG Basico
meletis
 
Δημοσιευσεις: 1432
Εγγραφή: Σάβ 23 Αύγ, 2014 01:22

Re: Hyundai i20 1.2

Δημοσίευσηαπό chrisdim » Κυρ 31 Ιαν, 2021 10:31

Καλημέρα σας,
Είμαι ο Χρήστος με το συνεργείο στο Ίλιον.
Mindimkat σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια, εγώ απλά έκανα αυτό που έπρεπε να γίνει για ένα άψογο αποτέλεσμα συστήματος - τοποθέτησης. Τα BRC είναι γνωστά σε όλους σας, το μόνο που χρειάζεται, είναι η σωστή επιλογή εγκαταστάτη.
Δημητρόγλου Χρήστος
LPGexpert
Ανδρεα Παπανδρεου 198 - Ιλιον
Τ:210 2622182
chrisdim
 
Δημοσιευσεις: 1
Εγγραφή: Παρ 09 Οκτ, 2020 20:49

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Hyundai

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης