Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

BRC ΔΕΙΚΤΗΣ

Προβλήματα στην εκκίνηση; Διακοπές κατά τη λειτουργία; Σας γυρίζει σε βενζίνη; Safe Mode; Λαμπάκι μηχανής – κωδικοί βλάβης;

BRC ΔΕΙΚΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό stelios46 » Σάβ 21 Δεκ, 2019 18:17

γεια σας παιδια...πριν καμια 10αρια μερες αλλαξα δεξαμενη διοτι ειχε ληξει...στο πρωτο γεμισμα ειδα οτι για να δειξει ενδειξη καυσιμου εκανε κανα 15λεπτο...τωρα που εκανα δευτερο γεμισμα βλεπω οτι εχω κανει καμια 100χλμ και ο δεικτης μου δειχνει ακομα οτι ειναι στη ρεζερβα :shock: πηρα τον τεχνικο και μου λεει θα στρωσει γιατι εχει μεσα αερα :?: :?: ισχυει κατι τετοιο? να περιμενω η καπου αλλου ειναι το προβλημα.. :!: :!:
stelios46
 
Δημοσιευσεις: 6
Εγγραφή: Τρί 19 Φεβ, 2019 20:32

Re: BRC ΔΕΙΚΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό erimitis » Κυρ 29 Δεκ, 2019 20:46

stelios46 έγραψε:γεια σας παιδια...πριν καμια 10αρια μερες αλλαξα δεξαμενη διοτι ειχε ληξει...στο πρωτο γεμισμα ειδα οτι για να δειξει ενδειξη καυσιμου εκανε κανα 15λεπτο...τωρα που εκανα δευτερο γεμισμα βλεπω οτι εχω κανει καμια 100χλμ και ο δεικτης μου δειχνει ακομα οτι ειναι στη ρεζερβα :shock: πηρα τον τεχνικο και μου λεει θα στρωσει γιατι εχει μεσα αερα :?: :?: ισχυει κατι τετοιο? να περιμενω η καπου αλλου ειναι το προβλημα.. :!: :!:
Περίμενε κάνα δυο γεμίσματα.Εμενα σκέψου έχει κάνει ο δείκτης όταν γυρνάει σε υγραέριο αλλά δεν έχω θέμα.Που άλλαξες μπουκάλα?

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
erimitis
 
Δημοσιευσεις: 440
Εγγραφή: Τρί 12 Απρ, 2011 20:17

Re: BRC ΔΕΙΚΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό stelios46 » Κυρ 05 Ιαν, 2020 00:15

erimitis έγραψε:
stelios46 έγραψε:γεια σας παιδια...πριν καμια 10αρια μερες αλλαξα δεξαμενη διοτι ειχε ληξει...στο πρωτο γεμισμα ειδα οτι για να δειξει ενδειξη καυσιμου εκανε κανα 15λεπτο...τωρα που εκανα δευτερο γεμισμα βλεπω οτι εχω κανει καμια 100χλμ και ο δεικτης μου δειχνει ακομα οτι ειναι στη ρεζερβα :shock: πηρα τον τεχνικο και μου λεει θα στρωσει γιατι εχει μεσα αερα :?: :?: ισχυει κατι τετοιο? να περιμενω η καπου αλλου ειναι το προβλημα.. :!: :!:
Περίμενε κάνα δυο γεμίσματα.Εμενα σκέψου έχει κάνει ο δείκτης όταν γυρνάει σε υγραέριο αλλά δεν έχω θέμα.Που άλλαξες μπουκάλα?

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δραμα φιλε μου..ναι εχει στρωσει τωρα στα 3-4 γεμισματα... :D :D
stelios46
 
Δημοσιευσεις: 6
Εγγραφή: Τρί 19 Φεβ, 2019 20:32


Επιστροφή στο Αντιμετωπίζετε πρόβλημα;

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 58 επισκέπτες