Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Τιμή υγραερίου,αισχροκέρδια ή όχι;

Ακριβαίνει το υγραέριο; Τοποθεσία των πρατηρίων LPG; Είναι επαρκές το δίκτυο; Νέα πρατήρια;

Re: Τιμη υγραεριου - Σεναρια

Δημοσίευσηαπό dti » Τρί 05 Ιούλ, 2011 15:37

Συνεχίστε να στέλνετε και να ζητείτε ενημέρωση και ενέργειες εκ μέρους τους.
Να τους επισημαίνετε τη μεγάλη διαφορά τιμής του λίτρου μεταξύ Αθήνας / επαρχίας, ακριβώς αντίθετα απ' ότι συμβαίνει στην περίπτωση της βενζίνης.
Κάτι που ενδεχομένως αποδεικνύει την ύπαρξη καρτέλ που διαμορφώνει τις τιμές παράλογα ψηλά.
S-MAX 2.5T Titanium (2007.75) LPG Powered by Vialle LPi
dti
 
Δημοσιευσεις: 1012
Εγγραφή: Παρ 03 Δεκ, 2010 18:29

Re: Τιμη υγραεριου - Σεναρια

Δημοσίευσηαπό dti » Τετ 06 Ιούλ, 2011 11:12

YGRAERIOKINISI έγραψε:Δυστηχως το κρατος μας επιβαλει φορους και αυξηση ΦΠΑ, το σωματειο μας ηταν αυτο που κρατησε το υγραεριο στην Ελλαδα τοσα χρονια ,και κρατησε τον τελευταιο διαστημα τις τιμες ποιο χαμηλα απο οτι Ηθελαν.Δεν ειμαστε χρονδρεμποροι υγραεριου ουτε ιδιοκτητες βυτιων.ΕΙμαστε μονο Απλοι συνεργατες μεγαλων εταιριων..


Όσο καλόπιστα κι αν δω τα γραφόμενά σου, δεν μπορώ να συμφωνήσω. Όταν υπάρχουν πρατήρια στην επαρχία (πολύ μακριά από τα διυλιστήρια) που πουλάνε 5-10 λεπτά φθηνότερα από τη συντριπτική πλειοψηφία σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, αποδεικνύεται πολύ απλά οτι κάποιος λέει ψέματα.

Για να μας πείσεις, θα ήθελα να μελετήσεις αυτό εδώ το αρχείο που δείχνει πώς διαμορφώνεται το κόστος του πρατηρίου και να μας πεις τις απόψεις σου.
Αν έχουμε ξεχάσει κάτι, ή υπάρχει λάθος στους υπολογισμούς μας, να μας το πεις.
Επίσης, θα θέλαμε να μας πληροφορήσεις ποιο είναι κέρδος ανά λίτρο που βγάζετε από το υγραέριο και ποια η διαφορά σε σχέση με το κέρδος ανά λίτρο βενζίνης.
Είναι τυχαίο που όλα τα πρατήρια στην ίδια περιοχή έχουν την ίδια τιμή;
Τέλος, αν φταίνε οι "μεγάλες εταιρείες" αφού σας δυσκολεύουν τη ζωή, αφού οι υψηλές τιμές του υγραερίου σας περιορίζουν και τις εγκαταστάσεις συστημάτων υγραεριοκίνησης, γιατί δεν αντιδράτε;
Γιατί δεν έχουμε δει κάποια οργανωμένη αντίδραση του σωματείου σας απέναντι στα φαινόμενα αισχροκέρδειας;
S-MAX 2.5T Titanium (2007.75) LPG Powered by Vialle LPi
dti
 
Δημοσιευσεις: 1012
Εγγραφή: Παρ 03 Δεκ, 2010 18:29

Re: Τιμη υγραεριου - Σεναρια

Δημοσίευσηαπό valsam » Τετ 06 Ιούλ, 2011 17:09

KΛΕΦΤΕΣ-ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ-ΛΟΠΟΔΙΤΕΣ ΒΕΝΖΙΝΑΔΕΣ!!!!!!!!!!!
Συζητουσα σημερα με μεγαλο βενζινα στην Θεσ/νικη και μου'λεγε οτι τα πρατηρια που πουλανε lpg δουλευουν με 15-20 λεπτα το λιτρο κερδος το λιγοτερο ,το ξερει καλα γιατι του το λενε συνεχεια αυτοι που πουλανε,αυτος δουλευει με 3-5 λεπτα το λιτρο στην αμολυβδη και αυτοι με 20 παρακαλω!!!!!!!!
Που ειναι ρε το μπουρδελο το κρατος να τους βαλει πλαφον????????
10 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΓΕΜΙΣΜΑ 100 ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ ΤΣΕΠΑΤΑ ΔΗΛ. ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑΣ!
100 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 1000 ΕΥΡΩ ΤΣΕΠΑΤΑ!!!!!!!!
ΞΕΣΗΚΩΘΕΙΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!

Προσεχτε το γραπτο λογο...
Μη παρεκτρεπεστε.
Η αρπαχτη ειναι γενικη φιλοσοφια του εθνους μας τα τελευταια 30 χρονια.
Μην στοχοποιουμε ομαδες με υβριστικους χαρακτηρισμους.
valsam
 
Δημοσιευσεις: 1395
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ, 2011 20:43

Re: Τιμη υγραεριου - Σεναρια

Δημοσίευσηαπό YGRAERIOKINISI » Τετ 06 Ιούλ, 2011 18:24

dti έγραψε:
YGRAERIOKINISI έγραψε:Δυστηχως το κρατος μας επιβαλει φορους και αυξηση ΦΠΑ, το σωματειο μας ηταν αυτο που κρατησε το υγραεριο στην Ελλαδα τοσα χρονια ,και κρατησε τον τελευταιο διαστημα τις τιμες ποιο χαμηλα απο οτι Ηθελαν.Δεν ειμαστε χρονδρεμποροι υγραεριου ουτε ιδιοκτητες βυτιων.ΕΙμαστε μονο Απλοι συνεργατες μεγαλων εταιριων..


Όσο καλόπιστα κι αν δω τα γραφόμενά σου, δεν μπορώ να συμφωνήσω. Όταν υπάρχουν πρατήρια στην επαρχία (πολύ μακριά από τα διυλιστήρια) που πουλάνε 5-10 λεπτά φθηνότερα από τη συντριπτική πλειοψηφία σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, αποδεικνύεται πολύ απλά οτι κάποιος λέει ψέματα.

Για να μας πείσεις, θα ήθελα να μελετήσεις αυτό εδώ το αρχείο που δείχνει πώς διαμορφώνεται το κόστος του πρατηρίου και να μας πεις τις απόψεις σου.
Αν έχουμε ξεχάσει κάτι, ή υπάρχει λάθος στους υπολογισμούς μας, να μας το πεις.
Επίσης, θα θέλαμε να μας πληροφορήσεις ποιο είναι κέρδος ανά λίτρο που βγάζετε από το υγραέριο και ποια η διαφορά σε σχέση με το κέρδος ανά λίτρο βενζίνης.
Είναι τυχαίο που όλα τα πρατήρια στην ίδια περιοχή έχουν την ίδια τιμή;
Τέλος, αν φταίνε οι "μεγάλες εταιρείες" αφού σας δυσκολεύουν τη ζωή, αφού οι υψηλές τιμές του υγραερίου σας περιορίζουν και τις εγκαταστάσεις συστημάτων υγραεριοκίνησης, γιατί δεν αντιδράτε;
Γιατί δεν έχουμε δει κάποια οργανωμένη αντίδραση του σωματείου σας απέναντι στα φαινόμενα αισχροκέρδειας;


Αυτη ειναι τιμη ΔΕΠ .Υπολογισε Φ.Π.Α. ,ΕΙΔΙΚΟ ΦΟΡΟ ,μεταφορικα ,κερδος εταιριας+ΦΠΑ, και κερδος πρατηριου+ΦΠΑ.
Εισαι εντελως λαθος ..γνωριζεις οτι τα πρατηρια υγραεριου ειναι τα ΜΟΝΑ που ελεγχονται ΚΑΙ απο το ΤΕΛΩΝΙΟ αυστηρα??????κατι που δεν συμβαινει στα υπολοιπα καυσιμα. .
Τα πρατηρια υγραεριου δουλευουν με το νομιμο κερδος που επιβαλει το υπουργειο αναπτυξης.

Στο χωρο σου θα μου πεις με τι ποσοστο κερδους δουλευεις?Η μηπως εργαζεσαι εθελοντικα και εκτελεις φιλανθρωπικο εργο??
www.Alternativefuels.gr www.Ygraeriokinisi.gr Όταν οι άλλοι αντιγράφουν,εμείς ξεπερνάμε το μέλλον
YGRAERIOKINISI
Εγκαταστάτης
 
Δημοσιευσεις: 10
Εγγραφή: Παρ 18 Μαρ, 2011 21:45

Re: Τιμη υγραεριου - Σεναρια

Δημοσίευσηαπό dathens » Τετ 06 Ιούλ, 2011 19:15

κοιτα δεν αντιμαχουμε θεωρουμε οτι θα πρεπει η τιμη να πεσει λογο κρισης και διαφορας για να ειναι και συμφέρουσα η μετατροπή και να εχετε και εσεις ψωμι αλλα οχι παντεσπανι

το μείγμα έχει χαλάσει το καλοκαίρι εγω εχω αυξηση 10 % πανω απο το χειμωνα σε καταναλωση απο το +20 στο +30 και το βλεπω στα χιλιομετρα που βγαζει το τεποζιτο μου, οταν εκανα την μετατροπη δεκεμβριο του 2010 ο φαρμακης στα Γιαννενα πρωτο γεμισμα ειχε 75 λεπτα και σημερα εχει 75 λεπτα αυτο σημαινει οτι υπαρχουν μεγαλα περιθώρια κερδους
ml 350 2005 w164 Prins αθάνατο 160.000 km LPG 227.000 συνολικά
dathens
 
Δημοσιευσεις: 1252
Εγγραφή: Τρί 11 Ιαν, 2011 01:51

Re: Τιμη υγραεριου - Σεναρια

Δημοσίευσηαπό VITARAS » Τετ 06 Ιούλ, 2011 19:37

YGRAERIOKINISI έγραψε:
dti έγραψε:
YGRAERIOKINISI έγραψε:Δυστηχως το κρατος μας επιβαλει φορους και αυξηση ΦΠΑ, το σωματειο μας ηταν αυτο που κρατησε το υγραεριο στην Ελλαδα τοσα χρονια ,και κρατησε τον τελευταιο διαστημα τις τιμες ποιο χαμηλα απο οτι Ηθελαν.Δεν ειμαστε χρονδρεμποροι υγραεριου ουτε ιδιοκτητες βυτιων.ΕΙμαστε μονο Απλοι συνεργατες μεγαλων εταιριων..


Όσο καλόπιστα κι αν δω τα γραφόμενά σου, δεν μπορώ να συμφωνήσω. Όταν υπάρχουν πρατήρια στην επαρχία (πολύ μακριά από τα διυλιστήρια) που πουλάνε 5-10 λεπτά φθηνότερα από τη συντριπτική πλειοψηφία σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, αποδεικνύεται πολύ απλά οτι κάποιος λέει ψέματα.

Για να μας πείσεις, θα ήθελα να μελετήσεις αυτό εδώ το αρχείο που δείχνει πώς διαμορφώνεται το κόστος του πρατηρίου και να μας πεις τις απόψεις σου.
Αν έχουμε ξεχάσει κάτι, ή υπάρχει λάθος στους υπολογισμούς μας, να μας το πεις.
Επίσης, θα θέλαμε να μας πληροφορήσεις ποιο είναι κέρδος ανά λίτρο που βγάζετε από το υγραέριο και ποια η διαφορά σε σχέση με το κέρδος ανά λίτρο βενζίνης.
Είναι τυχαίο που όλα τα πρατήρια στην ίδια περιοχή έχουν την ίδια τιμή;
Τέλος, αν φταίνε οι "μεγάλες εταιρείες" αφού σας δυσκολεύουν τη ζωή, αφού οι υψηλές τιμές του υγραερίου σας περιορίζουν και τις εγκαταστάσεις συστημάτων υγραεριοκίνησης, γιατί δεν αντιδράτε;
Γιατί δεν έχουμε δει κάποια οργανωμένη αντίδραση του σωματείου σας απέναντι στα φαινόμενα αισχροκέρδειας;


Αυτη ειναι τιμη ΔΕΠ .Υπολογισε Φ.Π.Α. ,ΕΙΔΙΚΟ ΦΟΡΟ ,μεταφορικα ,κερδος εταιριας+ΦΠΑ, και κερδος πρατηριου+ΦΠΑ.
Εισαι εντελως λαθος ..γνωριζεις οτι τα πρατηρια υγραεριου ειναι τα ΜΟΝΑ που ελεγχονται ΚΑΙ απο το ΤΕΛΩΝΙΟ αυστηρα??????κατι που δεν συμβαινει στα υπολοιπα καυσιμα. .
Τα πρατηρια υγραεριου δουλευουν με το νομιμο κερδος που επιβαλει το υπουργειο αναπτυξης.

Στο χωρο σου θα μου πεις με τι ποσοστο κερδους δουλευεις?Η μηπως εργαζεσαι εθελοντικα και εκτελεις φιλανθρωπικο εργο??


Κάτι δεν κατάλαβα καλά νομίζω. Δεν είμαστε πολιτικοί εδώ άλλα να ρωτάμε και άλλα να απαντάμε.
ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΑΘΑΡΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
" Όταν υπάρχουν πρατήρια στην επαρχία (πολύ μακριά από τα διυλιστήρια) που πουλάνε 5-10 λεπτά φθηνότερα από τη συντριπτική πλειοψηφία σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, αποδεικνύεται πολύ απλά οτι κάποιος λέει ψέματα."
"Είναι τυχαίο που όλα τα πρατήρια στην ίδια περιοχή έχουν την ίδια τιμή;"
" Τέλος, αν φταίνε οι "μεγάλες εταιρείες" αφού σας δυσκολεύουν τη ζωή, αφού οι υψηλές τιμές του υγραερίου σας περιορίζουν και τις εγκαταστάσεις συστημάτων υγραεριοκίνησης, γιατί δεν αντιδράτε;
Γιατί δεν έχουμε δει κάποια οργανωμένη αντίδραση του σωματείου σας απέναντι στα φαινόμενα αισχροκέρδειας;"

Να προσθέσω και εγώ με την σειρά μου τις εξής ερωτήσεις:
Πως είναι δυνατόν να βλέπουμε να αυξάνει η τιμή του υγραερίου χωρίς να είχε ψηφιστεί τίποτα.
Πως είναι δυνατόν να αυξάνει η τιμή του υγραερίου 4, 5 και παραπάνω λεπτά και να μην ιδρώνει το αυτί κανενός. Αν είχε γίνει αυτό στην βενζίνη θα "έπεφτε" κυβέρνηση.
Α και κάτι τελευταίο αν και δεν ήταν για μένα, αλλά νομίζω πως αφορά όλους μας. Εγώ είμαι τεχνικός σε εταιρεία, εξυπηρετώ τον κοσμάκη και πληρώνομαι 8 ώρες με στάνταρ μισθό, δεν έχω υπερωρίες και όταν περάσει λίγο η βάρδια μου και έχω δουλεία, ναι θα εκτελέσω και φιλανθρωπικό έργο χωρίς μισή ή μία ώρα υπερωρία, είναι θέμα συνείδησης και κατανόησης για το τι περνάμε.
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας._
VITARAS
 
Δημοσιευσεις: 82
Εγγραφή: Κυρ 05 Δεκ, 2010 22:10

Re: Τιμη υγραεριου - Σεναρια

Δημοσίευσηαπό dti » Τετ 06 Ιούλ, 2011 21:01

YGRAERIOKINISI έγραψε:Αυτη ειναι τιμη ΔΕΠ .Υπολογισε Φ.Π.Α. ,ΕΙΔΙΚΟ ΦΟΡΟ ,μεταφορικα ,κερδος εταιριας+ΦΠΑ, και κερδος πρατηριου+ΦΠΑ.


Καλά μόνο τη 2η στήλη διάβασες; Τις άλλες στήλες όπου γίνονται ΟΛΟΙ οι υπολογισμοί δεν τις είδες; Η στήλη H είναι αυτή που μας ενδιαφέρει. Ρίξε μια ματιά και πες μας.
Κι αν οι υπολογισμοί είναι κάπου λάθος,πες μας τα δικά σου κόστη... Πάντως από τιμολόγιο που είχε δει άλλο μέλος του forum, όταν εγώ υπολόγιζα κόστος 0,59 στο λίτρο, αυτός είδε 0,52.
Φυσικά περιμένω ν' απαντήσεις και στα υπόλοιπα ερωτήματα που σου έθεσα.

YGRAERIOKINISI έγραψε:Τα πρατηρια υγραεριου δουλευουν με το νομιμο κερδος που επιβαλει το υπουργειο αναπτυξης.

Το οποίο είναι πόσο;

YGRAERIOKINISI έγραψε:Στο χωρο σου θα μου πεις με τι ποσοστο κερδους δουλευεις?Η μηπως εργαζεσαι εθελοντικα και εκτελεις φιλανθρωπικο εργο??

Ως μισθωτός που είμαι, στον ιδιωτικό τομέα, έχω υποστεί (κι εγώ) περικοπές στις απολαβές μου. Δεν υπάρχει λοιπόν κανένα ποσοστό κέρδους, παρά μόνο μισθός ο οποίος φορολογείται στο ακέραιο (16000 ευρώ πλήρωσα για το 2010).
Το χρηματοπιστωτικό ίδρυμα στο οποίο εργάζομαι φυσικά δεν επιτελεί φιλανθρωπικό έργο, αλλά αυτό δεν σε αφορά ούτε εμπλέκεται στη συζήτησή μας.
Πάμε λοιπόν παρακάτω και δώσε τις απαντήσεις στα ερωτήματα που τέθηκαν.
S-MAX 2.5T Titanium (2007.75) LPG Powered by Vialle LPi
dti
 
Δημοσιευσεις: 1012
Εγγραφή: Παρ 03 Δεκ, 2010 18:29

Re: Τιμη υγραεριου - Σεναρια

Δημοσίευσηαπό YGRAERIOKINISI » Πέμ 07 Ιούλ, 2011 12:33

dti έγραψε:
YGRAERIOKINISI έγραψε:Αυτη ειναι τιμη ΔΕΠ .Υπολογισε Φ.Π.Α. ,ΕΙΔΙΚΟ ΦΟΡΟ ,μεταφορικα ,κερδος εταιριας+ΦΠΑ, και κερδος πρατηριου+ΦΠΑ.


Καλά μόνο τη 2η στήλη διάβασες; Τις άλλες στήλες όπου γίνονται ΟΛΟΙ οι υπολογισμοί δεν τις είδες; Η στήλη H είναι αυτή που μας ενδιαφέρει. Ρίξε μια ματιά και πες μας.
Κι αν οι υπολογισμοί είναι κάπου λάθος,πες μας τα δικά σου κόστη... Πάντως από τιμολόγιο που είχε δει άλλο μέλος του forum, όταν εγώ υπολόγιζα κόστος 0,59 στο λίτρο, αυτός είδε 0,52.
Φυσικά περιμένω ν' απαντήσεις και στα υπόλοιπα ερωτήματα που σου έθεσα.

YGRAERIOKINISI έγραψε:Τα πρατηρια υγραεριου δουλευουν με το νομιμο κερδος που επιβαλει το υπουργειο αναπτυξης.

Το οποίο είναι πόσο;

YGRAERIOKINISI έγραψε:Στο χωρο σου θα μου πεις με τι ποσοστο κερδους δουλευεις?Η μηπως εργαζεσαι εθελοντικα και εκτελεις φιλανθρωπικο εργο??

Ως μισθωτός που είμαι, στον ιδιωτικό τομέα, έχω υποστεί (κι εγώ) περικοπές στις απολαβές μου. Δεν υπάρχει λοιπόν κανένα ποσοστό κέρδους, παρά μόνο μισθός ο οποίος φορολογείται στο ακέραιο (16000 ευρώ πλήρωσα για το 2010).
Το χρηματοπιστωτικό ίδρυμα στο οποίο εργάζομαι φυσικά δεν επιτελεί φιλανθρωπικό έργο, αλλά αυτό δεν σε αφορά ούτε εμπλέκεται στη συζήτησή μας.
Πάμε λοιπόν παρακάτω και δώσε τις απαντήσεις στα ερωτήματα που τέθηκαν.


"Πάμε λοιπόν παρακάτω και δωσε τις απαντησεις στα ερωτηματα που τεθηκαν"
???τι εισαι δικαστης η οργανο ελεγχου?Τι ειναι το forum δικαστηριο?Τα στοιχεια μας ειναι στην διαθεση του καθε ελεγχου ο οποιος γινετε συνεχως.τα χαρτια και πιστοποιητικα ελεγχου ειναι σε εμφανες σημειο και μπορει ο καθενας να τα δει.Για να σταματησει αυτη η επιθεση εναντιον μου κυριε dti κανε μου επισημη επωνυμη καταγγελια και ολα θα αποδειχτούν εκει που πρεπει αλλα να εισαι σιγουρος οταν αποδειχτει η αληθεια θα υποστεις ολες τις συνεπειες βαση νομου.Ως τοτε αερολογιες και υποθεσεις ανωνημου ξερολα-νεοελληνα παρακαλω να σταματησουν.Επισης θα σε παρακαλουσα να μην αναφερεις ξανα το ονομα μου πουθενα.
Τελευταία επεξεργασία από YGRAERIOKINISI και Πέμ 07 Ιούλ, 2011 15:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
www.Alternativefuels.gr www.Ygraeriokinisi.gr Όταν οι άλλοι αντιγράφουν,εμείς ξεπερνάμε το μέλλον
YGRAERIOKINISI
Εγκαταστάτης
 
Δημοσιευσεις: 10
Εγγραφή: Παρ 18 Μαρ, 2011 21:45

Re: Τιμη υγραεριου - Σεναρια

Δημοσίευσηαπό gkazakias » Πέμ 07 Ιούλ, 2011 13:09

YGRAERIOKINISI έγραψε:
dti έγραψε:
YGRAERIOKINISI έγραψε:Αυτη ειναι τιμη ΔΕΠ .Υπολογισε Φ.Π.Α. ,ΕΙΔΙΚΟ ΦΟΡΟ ,μεταφορικα ,κερδος εταιριας+ΦΠΑ, και κερδος πρατηριου+ΦΠΑ.


Καλά μόνο τη 2η στήλη διάβασες; Τις άλλες στήλες όπου γίνονται ΟΛΟΙ οι υπολογισμοί δεν τις είδες; Η στήλη H είναι αυτή που μας ενδιαφέρει. Ρίξε μια ματιά και πες μας.
Κι αν οι υπολογισμοί είναι κάπου λάθος,πες μας τα δικά σου κόστη... Πάντως από τιμολόγιο που είχε δει άλλο μέλος του forum, όταν εγώ υπολόγιζα κόστος 0,59 στο λίτρο, αυτός είδε 0,52.
Φυσικά περιμένω ν' απαντήσεις και στα υπόλοιπα ερωτήματα που σου έθεσα.

YGRAERIOKINISI έγραψε:Τα πρατηρια υγραεριου δουλευουν με το νομιμο κερδος που επιβαλει το υπουργειο αναπτυξης.

Το οποίο είναι πόσο;

YGRAERIOKINISI έγραψε:Στο χωρο σου θα μου πεις με τι ποσοστο κερδους δουλευεις?Η μηπως εργαζεσαι εθελοντικα και εκτελεις φιλανθρωπικο εργο??

Ως μισθωτός που είμαι, στον ιδιωτικό τομέα, έχω υποστεί (κι εγώ) περικοπές στις απολαβές μου. Δεν υπάρχει λοιπόν κανένα ποσοστό κέρδους, παρά μόνο μισθός ο οποίος φορολογείται στο ακέραιο (16000 ευρώ πλήρωσα για το 2010).
Το χρηματοπιστωτικό ίδρυμα στο οποίο εργάζομαι φυσικά δεν επιτελεί φιλανθρωπικό έργο, αλλά αυτό δεν σε αφορά ούτε εμπλέκεται στη συζήτησή μας.
Πάμε λοιπόν παρακάτω και δώσε τις απαντήσεις στα ερωτήματα που τέθηκαν.


"Πάμε λοιπόν παρακάτω και δωσε τις απαντησεις στα ερωτηματα που τεθηκαν"
???τι εισαι δικαστης η οργανο ελεγχου?Τι ειναι το forum δικαστηριο?Τα στοιχεια μας ειναι στην διαθεση του καθε ελεγχου ο οποιος γινετε συνεχως.τα χαρτια και πιστοποιηκα ελεγχου ειναι σε εμφανες σημειο και μπορει ο καθενας να τα δει.Για να σταματησει αυτη η επιθεση εναντιον μου κυριε dti κανε μου επισημη επωνυμη καταγγελια και ολα θα αποδειχτούν εκει που πρεπει αλλα να εισαι σιγουρος οταν αποδειχτει η αληθεια θα υποστεις ολες τις συνεπειες βαση νομου.Ως τοτε αερολογιες και υποθεσεις ανωνημου ξερολα-νεοελληνα παρακαλω να σταματησουν.Επισης θα σε παρακαλουσα να μην αναφερεις ξανα το ονομα μου πουθενα.


Αποφευγεις να απαντησεις στις ερωτησεις που σου εθεσε στο φορουμ. Απαντας παλι με γενικοτητες και οτι ολα ελεγχονται απο το κρατος και δεν υπαρχει η παραμικρη αρπαχτη. Και τελος κανεις και μια μικρη επιθεση, οπου ειναι η καλυτερη αμυνα. ΟΚ! :evil:
gkazakias
 
Δημοσιευσεις: 1512
Εγγραφή: Πέμ 17 Μαρ, 2011 02:52

Re: Τιμη υγραεριου - Σεναρια

Δημοσίευσηαπό YGRAERIOKINISI » Πέμ 07 Ιούλ, 2011 13:29

Οπως εχω πει και σε αλλο ποστ μπορουμε να οργανωσουμε με τους admin μια συναντηση-σεμιναριο -γενικα για αποριες κτλ.Στην διαθεση σας απο κοντα για να σας λυσω ολες τις αποριες.
www.Alternativefuels.gr www.Ygraeriokinisi.gr Όταν οι άλλοι αντιγράφουν,εμείς ξεπερνάμε το μέλλον
YGRAERIOKINISI
Εγκαταστάτης
 
Δημοσιευσεις: 10
Εγγραφή: Παρ 18 Μαρ, 2011 21:45

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Τιμή υγραερίου - πληροφορίες για πρατήρια

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες